Autopůjčovna

Hory volají! 5 tipů na skvělé lyžování

3. ledna 2024 | CAR4WAY

Hory volají. Tak jedem!

Určitě už máte plné zuby toho, že se v autě mačkáte a lyže vás plácají do čela.
Navíc si ani nemůžete pustit svou oblíbenou hudbu, protože řidič se zrovna rozešel s přítelkyní a má náladu jen na Taylor Swift.
Půjčte si některé z našich aut a buďte pánem celé cesty! Teď  vám poradíme 5 skvělých míst na lyžovačky a túry.

Jsem z prahy. Kam mám jet?

Klínovec

Pokud jedete z Prahy, je Klínovec skvělou volbou. zabalte si všechny věci, vytáhněte mobil a půjčte si třeba vůz Škoda Kodiaq 4x4 L&K.
Během cesty budete mít naprosté pohodlí a rozhodně se nemusíte bát, že vás auto někde nechá, protože má pohon na všechna kola.
Na Klínovci na vás čekají sedačkové lanovky a lyžařské vleky. Hlavně nečekejte ve frontě, kupte si skipasy online a rovnou vyrazte na sjezdovku.
Navíc je zde pro zkušené lyžaře a snowboarďáky snowpark, kde si můžete vyzkoušet triky, které jste včera viděli na TikToku.

Čertova hora

Sportovní areál Harrachov je plný zajímavých míst, kam můžete vyrazit se svými přáteli či rodinou. Skvělou sjezdovkou je třeba Čertova hora!
Usedněte do Superba Combi L&K s pohonem na všechna kola a vyrazte na pořádnou lyžovačku. Čekají na vás 4 sjezdovky, na které vás vyvezou dvě lanovky.
Největším lákadlem bude jednoznačně proslulá sjezdovka Červená II., což je jeden z nejkrásnějších carvingových svahů v Čechách.

Tanvaldský Špičák

Kdo ani jednou nesjížděl tuto legendární sjezdovku, tak přišel opravdu o hodně. Nabízí 6 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti.
Co je ale tím největším lákadlem? Rozhodně výhled z Kostelní sjezdovky, která má převýšení 220 metrů. Odsud opravdu uvidíte celé okolí a ten výhled za to fakt stojí!
Zavolejte kamarádům a vyberte si vůz, do kterého se vám vejde veškerá výbava. Tentokrát na sebe nebudete nijak nalepení a užijete si skvělou jízdu. 

VYBRAT AUTO NA HORY

 

Kam mám jet z Brna?

Červenohorské sedlo

Plánujete lyžovačku s celou partou přátel nebo máte početnou rodinu? Zastavte se v naší autopůjčovně a vyrazte s Volkswagen Caravellou, kde není nouze o volné místo.
V areálu Červenohorské sedlo na vás čeká 5,5 km sjezdových tratí, na které vás vyveze jeden z 8 vleků. Svou trať si zde najdou zkušení i začátečníci.
Nebo si dejte fakt do těla a vyrazte na běžky. Je zde upravená trať o délce neuvěřitelných 60 kilometrů!

Skiareál Karolinka

Proudí vám v krvi adrenalin a chcete ho někde vypustit? Známe hned dva skvělé způsoby! Rozjeďte to se Superbem s pohonem 4x4 po zasněžených cestách.
Potom skočte na lyže nebo snowboard a užijte si vysokokapacitní vlek s hlavní sjzedovkou o délce 1 km. Čeká na vás skvělá trať, která je vhodná opravdu pro každého.
Pro milovníky adrenalinových zážitků je zde připravený snowpark, který se skládá z velkých i malých skokánků, několika beden a originálních překážek.

TAK KAM TO BUDE?  

Offline