Carsharing

VÁNOČNÍ TRHY

27. listopadu 2023 | CAR4WAY

Zajeďte si na vánoční trhy vypůjčeným autem

Vánoce už klepou na dveře a s nimi přicházejí i naše oblíbené tradice. Hledání toho nejkrásnějšího stromku, nakupování různých dárků, pečení sladkého cukroví a setkávání s rodinou či přáteli. Konkrétně poslední činnost patří mezi ty nejoblíbenější. Bohužel v posledních letech takové sešlosti mohly proběhnout jen doma, ale letos už se můžeme vydat za vánoční atmosférou ven!

               Vánoční trhy opravdu začínají a my si je nemůžeme nechat ujít! Opět se nám vrací oblíbené stánky, ze kterých cítíme vůni perníčků, cukroví, uzeniny a samozřejmě i oblíbeného svařáku. Poslední zmiňovaný nápoj je vždy trochu rizikem, ale věříme, že se vždy najde hodná duše, která za nás cestu zpátky odřídí.

               Oficiální návrat vánočních trhů musíme oslavit se vší parádou, proto bychom se měli vydat na ty nejhezčí, které v nás probudí tu pravou vánoční atmosféru. Vybrali jsme pro vás dvě česká města a dvě u zahraničních sousedů. S CAR4WAY však není nic překážkou a můžete se v zapůjčeném voze podívat kamkoliv.

Vánoční trhy v Plzni

               Jedny z nejhezčích trhů každoročně probíhají v Plzni a ani letos tomu nebude jinak! Do 23. 12. 2023 se můžete podívat na náměstí Republiky, kde na vás čeká bohatý program zahrnující západočeské lidové tradice a řemesla se zaměřením na Vánoce. Za doprovodu tradičních koled zde načerpáte mnoho inspirace na vánoční dárky nebo případnou výzdobu.

Vánoční trhy v Olomouci

               Vánoční trhy v historickém městě mají vždy tu pravou atmosféru, kterou každý hledáme. Proto jsou ty v Olomouci jasnou volbou. Do 23. 12. 2023 tady můžete navštívit desítky stánků nebo se podívat na dřevěné městečko. Pro nadšence strašidelné atmosféry letos poprvé projde velký průvod Krampusů – děsivých alpských čertů. Ke svátkům samozřejmě patří i dobré skutky, proto v Olomouci můžete podpořit dobročinné stánky, které výdělek věnují charitativním organizacím a projektům.

 

JEDU NA ČESKÉ VÁNOČNÍ TRHY

 

Vánoční trhy v Drážďanech

Německo je známé svou mnohaletou tradicí vánočních trhů a jedny z nejznámějších jsou v Drážďanech. Konají se zde již od 15. století, proto se sem každý rok sjíždí milovníci trhů z různých koutů Německa a okolních států. Letos je připravený program až do 24. 12. 2023, který je plný přehlídek saských řemesel, romantických večerů a dalších doprovodných programů. Na trhy se dostanete jednoduše přímým vlakem nebo autobusem, ale proč se bát zpoždění nebo obsazených míst, když můžete jet autem od CAR4WAY?

Vánoční trhy ve Vídni

               Vídeň je známá svou rozmanitostí, neboť si zde každý najde to své, protože je pro návštěvníky připraveno hned několik trhů, které mají různá zaměření. Nejslavnější trhy jsou však ty před novogotickou radnicí, které trvají až do 26. 12. 2023 a své návštěvníky přivítá až 150 stánků. Magickým zážitkem je zcela jistě kluziště, kde si zabruslíte kolem nasvícených stromků. Takovou romantiku si nenechá ujít ani samotný Grinch!

 Do Vánoc zbývá už jen několik dní, proto je využijte na maximum a zajeďte si s CAR4WAY načerpat tu pravou sváteční atmosféru.

ZAHRANIČNÍ TRHY JSOU ZAJÍMAVĚJŠÍ

 

Offline