Autopůjčovna

Čistě elektrické VW ID.3 v létě s delším dojezdem

8. června 2022 | CAR4WAY

ELEKTROMIBILITA SE VRACÍ DO STÁJE CAR4WAY

VW ID.3

Objevte kouzlo čistě elektrického vozu šetrného k životnímu prostředí. S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si již od 700 Kč za den bez DPH. 

POPTAT VW ID.3

 

VYSOKU VÝKON NA CESTĚ DO PRÁCE A RYCHLÉ NABÍJENÍ.

Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, po cestě už jste vysadili děti ve škole. Auto se nabíjí během toho, kdy by pracujete a večer zase jedete zpět. S nabíjením baterie tedy není žádný problém.

VW ID.3 za 

21 000 Kč/měsíc bez DPH*

CHCI vyzkoušet elektriku

Vůz je dostupný na pobočce KOLBENOVA

 

 

NOVÉ VNÍMÁNÍ RYCHLOSTI

Rozčilují Vás semafory? Ve voze VW ID.3 se na ně budete těšit! Od teď můžete každý semafor považovat za příležitost k novému startu a každý rozjezd Vám přinese spoustu radosti. Už žádné řazení a žádné zpomalování. Jen konstantní dynamické zrychlení s maximálním krouticím momentem od první otáčky motoru. Na vlastní kůži tak můžete pocítit mobilitu budoucnosti a zcela nový pocit radosti z jízdy, při které jste zatlačeni do sedadla. 

 

NABÍJENÍ NENÍ PROBLÉM

Výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet téměř všude. Doma ze zásuvky nebo z wallboxu, na parkovištích s nabíjecími stanicemi, u prodejců a v servisech Volkswagen i u dalších prodejců automobilů a na mnoha čerpacích stanicích. Počet nabíjecích míst se navíc každý den zvětšuje.

CHCI JEZDIT dynamicky A EKOLOGICKY 

 

Sledujte naše profily ať Vám neujede žádný dárek od Car4Way 

SLEDUJ NÁŠ FACEBOOK

SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM

POBOČKA 

PRAHA KOLBENOVA 

Kolbenova 891/37a, 198 00 Praha 9

Provozní doba: PO - PÁ 8:00 - 17:00

Tel.: +420 601 311 011

E-mail: pujcovna@car4way.cz

Offline