Pokračujte do vaší cílové destinace jednoduše a pohodlně díky sdíleným vozům CAR4WAY

Ty si můžete půjčit kdykoliv a kdekoliv, díky samoobslužnému systému 24/7.
Společnost CAR4WAY nabízí více jak 600 vozů do jednoho roku stáří v 8 kategoriích. S námi jezdíte bez starostí, neřešíte servis a údržbu vozidla. Sdílené vozy můžete po ukončeni rezervace zaparkovat na modrých a fialových zónách zdarma, a to jak v Praze, tak nyní nově i v Brně. S našimi elektrovozy parkovné nehradíte dokonce ani v průběhu vaší rezervace.
Pro vás, zákazníky RegioJetu, máme akční nabídku registrace za 1 Kč*. Po objednávce jízdenky (výchozí nebo cílová stanice Praha a Brno) u RegioJetu obdržíte potvrzovací email o zakoupení doplňkové služby, který bude obsahovat PROMO KÓD. Uplatněte jej při online předregistraci, a to vše než dojedete do vaší cílové stanice! Zastavte se na výdejním místě RegioJetu (CAR4WAY Point) pro čipovou kartu, která slouží k odemykání sdílených aut a můžete jet...

* Zvýhodněná registrace za 1 Kč platí pro občany s pobytem na území ČR. Občané ČR platí registrační poplatek 1 Kč bez kauce. Všichni, kdo nejsou občany ČR platí registrační poplatek 1 Kč a kauci 10 000 Kč. Slevu nelze kombinovat s ostatními vouchery a slevami na registraci.

Najděte si svůj vůz

Sdílené vozy ve veřejném carsharingu CAR4WAY fungují v režimu tzv. volného carsharingu, to znamená, že je možné si auto vyzvednout a vrátit kdekoli v rámci lokalit volného carsharingu, tyto zóny nyní zahrnují celou Prahu a větší část Brna. Žádné pevné místo předáni a vyplňování dokumentů jako v půjčovně.

Naše vozy se spalovacím motorem můžete po ukončení rezervace nechat zaparkované v modrých a fialových zónách zdarma. V průběhu aktivní rezervace je nutné v těchto zónách parkovné uhradit. Naše elektromobily lze parkovat na zónách zdarma jak v průběhu aktivní rezervace, tak po jejím ukončení.
Citigo (AT)
3SX 1657

Co tedy musíte udělat, když už jste registrovaní a potřebujete vůz?

V mobilní aplikaci nebo na webu se přihlaste do svého účtu. Přihlašovací údaje obdržíte po schválení registrace na mail uvedený v registračním formuláři.

  • Vyberete si vůz, který chcete rezervovat
  • Zadáte čas rezervace a potvrdíte
  • Během chvilky Vám přijde sms s potvrzením a polohou vašeho vozu
  • Vůz odemknete pomocí čipové karty

Klíčky od vozu naleznete v přihrádce u spolujezdce a můžete jet. V přihrádce naleznete také doklady od vozu a tankovací kartu, která slouží k dotankování paliva. PIN k tankovací kartě obdržíte v SMS spolu s potvrzením rezervace.

Stahuj zdarma na
Google play
Stahuj zdarma na
App Store