Carsharing pro firmy a OSVČ Tento typ carsharingu funguje na stejném principu, jako ten osobní. K dispozici je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 600 aut v 7 různých kategoriích dle potřeb firmy.
Výhody Snížení provozních nákladů firmy
Přehled a kontrola nad vozy i řidiči
Zaměstnanecký benefit (možnost soukromých jízd)
Příklad využití Společnost se registrovala jako náš uživatel pod rámcovou smlouvou, která vybraným zaměstnancům (oprávněným osobám) umožnila samoobslužné využívání volně zaparkovaných vozů veřejného carsharingu. Jen v Praze tak mohla použít na 600 vozů ke služebním i osobním potřebám. Součástí smlouvy se automaticky stala elektronická kniha jízd s podrobným přehledem a rozdělením fakturace na soukromé či služební jízdy.
Firemní carsharing Velkým vozovým parkům nabízíme řešení v podobě individuálního nastavení firemního carsharingu. Podívejte se na příklady využití firemního carsharingu.
Příklady firemního carsharingu
Společnost provozovala 100 vozů financovaných formou operativního leasingu. Analýzou efektivnosti jejich využívání došla k závěru, že půlku z nich efektivně nepoužívá, a to z důvodu prostojů, nadmíry soukromých jízd zaměstnanců nebo díky sezonní výtěžnosti v určitých obdobích. Tento problém vyřešilo operativní využívání služby carsharing. V době, kdy to společnost skutečně potřebovala a nemusela se dlouhodobě vázat, neboť hradila jen za skutečné využití vozů. Tímto krokem snížila stav svého vozového parku na 60 vozů, čímž ušetřila náklady na financování 40 vozů.
Společnost se nechtěla vázat a navyšovat svou administrativní zátěž (kontrola paliv, vedení knihy jízd, údržba atd.). Proto využila tzv. komunitního carsharingu. Vozy disponovala po dobu delší než měsíc, a to právě v nejvíce exponovaném období, čímž si zajistila flexibilní formu mobility. Vozy měli k dispozici pouze zaměstnanci firmy, kteří si je mezi sebou samoobslužně sdíleli. Společnosti tím odpadla nutnost asistence nebo kontroly, přestože jí současně nechyběla ani autorizace služebních jízd i jejich rozdělení pro soukromě a firemní účely.
Zaujali vás naše možnosti individuálního nastavení? Rádi se s vámi osobně potkáme, probereme, co vás tíží a připravíme pro vás nastavení služeb na míru.
Tak se nebojte a kontaktujte nás!

V případě zájmu o dlouhodobý pronájem vozidel, např. formou operativního leasingu, kontaktujte z LOUDA Auto a. s. na www.louda.cz
Do naší rodiny již patří

Napište nám

Loading...

Chceš se s námi spojit?

V čem se u nás svezeš?

ELEKTROMOBILITA
PRO PRAHU

NOVÝ E-GOLF

Napiš nám

×
Loading...