Jak nás vidí naše zákaznická rodina

 • Jaroslav, Praha
  Služba CAR4WAY se pro mne stala okamžitě perfektní alternativou k vlastnění auta, kterého jsem se v zásadě ihned zbavil. Nemusím řešit povinné ručení, servis nebo parkovací zóny. Auta jsou většinou k dispozici v dochozí vzdálenosti a jsou v perfektním stavu. Jakmile se CAR4WAY podaří zavést celopražská zóna, půjde o dokonalou službu.
  Zobrazit více
 • Petr, Praha
  CAR4WAY jsme v roce 2015 vybrali proto, že žádná jiná v Praze, konkrétně v Letňanech, neměla své vozy. Chtěli jsme také vyzkoušet, kolik to bude stát. Naše roční zkušenost je velmi pozitivní. Systém používání vozů je velmi jednoduchý a snadno pochopitelný. Při řešení jakýchkoli problémů je přístup firmy velmi prozákaznický a férový. Auta byla vždy připravená a udržovaná. V případě problémů byl vůz většinou do několika hodin vyměněn za jiný. A jak dopadl náš finanční experiment? Ceny neustále klesají, a tak náš původní předpoklad již úplně neplatí. Před rokem se ukázalo sdílené auto pro jízdu několikrát týdně s občasným několikadenním výletem výhodnější, než auto vlastněné. To jsem nepočítal ušetřený čas při návštěvách servisů, na pojišťovnách apod.
  Zobrazit více
 • David, Praha
  CAR4WAY je pro mě další možností, jak se přepravovat po Praze a okolí. Líbí se mi, že je k dispozici hned několik druhů aut, dokonce až pro 9 osob. Dá se zvládnout cesta do práce, malý i velký nákup, výlet do přírody, ale třeba i stěhování. Zejména ve večerních hodinách se dá oproti hromadné dopravě ušetřit hodně času. Navíc s rozšířením a propojováním parkovacích lokalit už mohu jezdit jednosměrně, a tak dostává cestování autem nový rozměr (a klidně nahradí taxi). Rezervací strávím maximálně minutu a než k autu dojdu, je připraveno k odemknutí. V neposlední řadě se mohu svézt ve zcela novém voze i bez nutnosti navštívit autosalon. Těším se na rozšíření CAR4WAY do více měst a další vylepšení služby.
  Zobrazit více

Online články

Carsharing v Praze
Carsharing představuje progresivní způsob mobility, účinnou inovaci v řešení nedostatku parkovacích míst a zlepšení životního prostředí ve velkých městech. Největší poskytovatel carsharingu v České republice CAR4WAY rozšiřuje nabídku moderního řešení.
Zdroj skodahome.cz
Car4way nabídne letos 4x více sdílených aut než dosud
Už na 200 chce během letošního roku navýšit počet provozovaných vozů největší tuzemská firma pro sdílení aut Car4way. Zatímco dosud jich je k dispozici 55, brzy se má počet nabízených vozů Škoda Citigo, Škoda Rapid a Škoda Fabia navýšit na 200.
Zdroj zpravy.aktualne.cz
Skanska a Car4Way nabízejí sdílení elektromobilů
Car4Way pracuje na rozvoji carsharingu Společnost Car4Way je průkopníkem sdílení automobilů v České republice. Je současně největším poskytovatelem carsharingových služeb v České republice. Nabízí je především v Praze, kde provozuje 220 aut, ale i v Pardubicích (10 vozidel), Poděbradech (4), Liberci (1), Brně (3) a ve Svitavách (3). Od března navíc nabízí zvýhodněný tarif pro firemní klientelu a unikátní tarif umožňující jezdit už za 19 Kč za hodinu.
Zdroj autoweek.cz
Sdílení aut se již rozšiřuje i v Česku, Car4way chce dál růst
Největší tuzemská firma pro sdílení aut Car4way chce letos zvýšit počet provozovaných vozů z 55 na 200 vozidel. Z toho 150 vozů Škoda bude jezdit v Praze a 50 v menších městech. Do konce letošního roku očekává tisíc uživatelů. „Je to pro nás výzva posunout vnímání veřejnosti v oblasti alternativního využívání automobilů. Při optimálním využívání uspoří jeden vůz deset parkovacích míst. Náklady na tato místa jsou 220 tisíc korun,“ uvedl majitel firmy Pavel Louda.
Zdroj zpravy.e15.cz
Časopis Škoda mobil
Pořízení nového vozu je velkou investicí. I menší nový automobil vyjde zhruba na čtvrt milionu a tím to teprve začíná. Je potřeba připočítat servisní náklady, pojištění a vzít v úvahu ztrátu hodnoty vozy.Řešením pro ty, kteří nechtějí podstoupit náklady spojené s vlastnictvím vozu, je "carsharing", který se poprvé začal praktikovat v 90. letech minulého století
Stáhnout v PDF
Časopis Pardubický deník
Sdílejte auto! Ušetříte tak čas, peníze i životní prostředí. V Pardubicích nyní můžete využívat službu placeného carsharingu, tedy sdílení aut více lidmi. Každý den nonstop. Zájemci si tak budou moci půjčit auto, které bude zaparkované v určité části města. Využívání této služby, kterou v Pardubicích zavádí. společnost Car4Way, je jednoduché.
Stáhnout v PDF
Časopis Reflex
Češi mají často pocit, že carsharing funguje v tuto chvíli jenom ve světě. Ale my máme úspěšný projekt na carsharing i v České republice, třeba Car4way, na kterém participujeme v roli dodavatele vozů s jedním z našich investorů. Tato společnost, již jsem zmínil, bude mít koncem roku 100 vozů. Spolupráce je pro nás hodnotným pilotním projektem.
Stáhnout v PDF
Reportáž TV Prima
Zdroj youtube.com
Reportáž TV Barrandov
Zdroj youtube.com

ZA KOLIK S NÁMI BUDEŠ JEZDIT?

V čem se u nás svezeš?

Napiš nám

×
Loading...