Jak nás vidí naše zákaznická rodina

Online články

 • Časopis Škoda mobil
  Pořízení nového vozu je velkou investicí. I menší nový automobil vyjde zhruba na čtvrt milionu a tím to teprve začíná. Je potřeba připočítat servisní náklady, pojištění a vzít v úvahu ztrátu hodnoty vozy.Řešením pro ty, kteří nechtějí podstoupit náklady spojené s vlastnictvím vozu, je "carsharing", který se poprvé začal praktikovat v 90. letech minulého století
  Stáhnout v PDF
 • Časopis Pardubický deník
  Sdílejte auto! Ušetříte tak čas, peníze i životní prostředí. V Pardubicích nyní můžete využívat službu placeného carsharingu, tedy sdílení aut více lidmi. Každý den nonstop. Zájemci si tak budou moci půjčit auto, které bude zaparkované v určité části města. Využívání této služby, kterou v Pardubicích zavádí. společnost Car4Way, je jednoduché.
  Stáhnout v PDF
 • Časopis Reflex
  Češi mají často pocit, že carsharing funguje v tuto chvíli jenom ve světě. Ale my máme úspěšný projekt na carsharing i v České republice, třeba Car4way, na kterém participujeme v roli dodavatele vozů s jedním z našich investorů. Tato společnost, již jsem zmínil, bude mít koncem roku 100 vozů. Spolupráce je pro nás hodnotným pilotním projektem.
  Stáhnout v PDF
 • Sparta Business News
  Jeden z hlavních partnerů klubu Louda Auto provozuje mimo prodeje a servisu koncernových a nekoncernových značek již třetím rokem prostřednictvím dceřiné společnosti Car4Way v České Republice poměrně novou službu, kterou je carsharing. co to carsharing vůbec je a jak funguje v podobě Car4Way? A jaké jsou další služby této společnosti? To vše popisuje ing. Hynek Homola, manažer společnosti Car4Way, v rozhovoru pro Sparta Business News.
  Stáhnout v PDF

ZA KOLIK S NÁMI BUDEŠ JEZDIT?

V čem se u nás svezeš?

ELEKTROMOBILITA
PRO PRAHU

NOVÝ E-GOLF

Napiš nám

×
Loading...