Spouštíme volný carsharing mezi metropolemi!

Už od 1.2.2019 pro vás spouštíme volný carsharing mezi Prahou a Brnem. Budete tedy moct jet z Prahy do Brna, nebo naopak, a rezervaci v druhém městě v klidu ukončit. To doposud nebylo možné. Tato výjimka je platná POUZE PRO VOZY ŠKODA OCTAVIA. Pro ostatní modely bude i nadále platit, že mají svou danou lokalitu, tedy Praha nebo Brno, a v té také musíte rezervaci ukončit. Pokud rezervaci ukončíte mimo lokalitu s jiným vozem než Škoda Octavia, vystavujete se pokutě 1300,- Kč.

Pro vozy Škoda Octavia bude také vyřízeno parkovací povolení v obou městech. Nemusíte se tedy bát vozem z Brna zaparkovat na modré zóně v Praze. Naopak s Octavií z Prahy můžete bez problémů zajet do centra Brna, kde je běžně pohyb vozů omezen.Jak to tedy bude fungovat?

Octavii si půjčíte například v Praze a vyrazíte do Brna. Tam auto zaparkujete a ukončíte rezervaci. Strávíte příjemný víkend a až auto budete zase potřebovat, tak si tu samou Octavii, nebo tu co bude poblíž zase zarezervujete a vyrazíte k domovu. Za čas, kdy jste auto nevyužívali, tím pádem neplatíte.

Nic už vám tedy nebrání nějaký takovýto příjemný víkend naplánovat. Stejně tak můžete tuto novinku využít pro cestu do školy s partou kamarádů. Pokud se vám nechce jet přeplněným vlakem, kterým na koleje míří většina studentů, domluvte se s partou a jeďte novou Octávií od CAR4WAY. Náklady si rozdělíte a dopravíte se pohodlně až před vchod.

Využití volného carsharingu mezi metropolemi je spoustu, určitě si i vy najdete to ideální.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@car4way.cz.

Tým CAR4WAYNapiš nám

×
Loading...